reklamy graficzne adwords formaty

reklamy graficzne adwords formaty Jest to lekko powszechne występowanie, ale tym razem byłem zaskoczony ich szczególnego wyboru znieważenia słowami. Jeden z nich nazywa się drugi „Nazi”. Drugi był zdenerwowany, ale tylko dlatego, że został obrażony, a nie ze względu na specyficzną zniewaga rzucona na niego. Po rozmowie z krótko dzieci zdałem sobie sprawę, że nie miał pojęcia, co był nazistą, ani żadnych innych szczegółów Holokaustu w tym zakresie. Słowa takie jak „Nazi” i „Hitler” wszedł Te dzieciaki ‚uszy dziesiątki razy, za każdym razem w negatywnym kontekście, ale o ile mogli powiedzieć, nie było nic gorszego o nazwanie kogoś innego do „Nazi” niż ich powołanie ” szarpnięcie”.

I dokładnie denerwował fakt, że wiele słów, terminy i pojęcia wszedł języków narodowych obu tych dzieci, bez nich nawet mając najmniejszego pojęcia, co z niego nic znaczyć. I zdałem sobie sprawę, że chroniąc nasze dzieci z istnienia takich okropności jest zarazem nieprawdopodobne i nieodpowiedzialne. Nasze drogie dzieci powinny poznać i zrozumieć, dlaczego to jest tak strasznie źle się sugerować, że przyjaciel jest zdolny do działania nazistów.

Co więcej, jestem teraz uczy klasę o historii Holokaustu do siódmego równiarki. Uznaję spojrzenia na ich twarzach, kiedy czują się ktoś zrobił im krzywdę, nie dzieląc się z nimi istotnych informacjach. Oni nie rozumieją, dlaczego nikt nie powiedział im naziści samowolnie zmasakrowanych sześć milionów niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci. A jeśli byli świadomi tych morderstw, ale nie rozumiem, dlaczego nikt nie wspomniał im fenomenalnego historie oporu lub przetrwania w czasie Holokaustu, albo historie wielu pogan, którzy ryzykowali wszystko, starając się uratować życie kilku Żydów. Albo za złe fakt, że Ameryka została zaprezentowana nich bohaterów, którzy spadały do ??Europy, aby zapisać ubogiego i nędznego Żyda.
Artykuł dzięki: